هدیه امسال شما چیست ؟ لباس ، جواهرات ، ادکلن ، شال و روسری و یا … شاید هم ایده جدید و خلاقانه ای برای شادکردن مادرتان در سر دارید ؟ ایده های خود را با ما هم درمیان بگذارید .

هدیه امسال شما چیست ؟ لباس ، جواهرات ، ادکلن ، شال و روسری و یا … شاید هم ایده جدید و خلاقانه ای برای شادکردن مادرتان در سر دارید ؟ ایده های خود را با ما هم درمیان بگذارید .
روز مادر نزدیک است و همه ما در تلاشیم تا هدیه ای زیبا برای مادرانمان تهیه کنیم ، معمولا اولین کاری که می کنید اینست که هدیه ای برای او می خرید ، شاید بهتر است امسال یک هدیه متفاوت برای او در نظربگیرید یا او را سورپرایز کنید !! ببینید مادرتان حقیقتا به چه چیزی علاقمند است ، چه چیزی اورا واقعا خوشحال میکند ، تنها به هدیه های آماده ای که از بیرون می خرید بسنده نکنید و کارهایی نظیر اینها انجام دهید  :
1 با کادویی که خودتان درست می کنید اورا شاد کنید: مثلا یک بافتنی یا کاردستی و یا کارت تبریک
۲ با او حرف بزنید و به او بگویید که چقدر برای شما ارزشمند است
۳  در کارهای خانه به او کمک کنید ،با او وقت بگذرانید ، کنارش آشپزی کنید

۴ برایش نقاشی بکشید و یا یک نامه محبت آمیز برایش بنویسید
۵  یک کلیپ  از دوران کودکی  یا کلاژ با عکس های کودکی خود و او بسازید 
6  یک مهمانی غافلگیر کننده ترتیب دهید و دوستان و فامیل را دور هم جمع کنید .

۷  می توانید یک اسپا با ماساژ به او هدیه بدهید
۸  اگر او عاشق طبیعت است ، با او به گردش در کوهستان و جنگل بروید
 9 اپلیکیشن های جدید برای او بخرید یا دانلود کنید : بعضی از مادرها عاشق تکنولوژی هستند ، اورا با یک APP جدید خوشحال کنید .

۱۰برای مادرتان وبلاگ بسازید : اگر مادرتان به نوشتن علاقه دارد می توانید یک وبلاگ برای او باز کنید و او را تشویق به نوشتن کنید 
11   کتاب خاطراتی از زندگی خود و مادرتان بسازید : ماجراها را بنویسید، ماجراهای شاد و به یادماندنی  و با نقاشی و عکس آن را مصور کنید ، این یک هدیه جاودانه خواهد شد .
۱۲  صبحانه روز مادر را در رختخواب برای او آماده کنید 

13  کتاب هاب جدید به او هدیه بدهید 
14  از گل ها غافل نشوید : چون اکثر خانم ها عاشق گل هستند و همیشه از هدیه گرفتن آن خوشحال خواهند شد ، اما گل ها خیلی زود پژمرده می شود ، شاید بهتر است برای او یک گلدان بخرید تا از آن مراقبت کند 
شما چه ایده  خلاقانه ای به ذهنتان می رسد ؟ به ما هم بگویید 

    
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه