براي براق تر کردن سفيده ي چشم، مي توانيد مداد چشم آبي کمرنگ زير چشم ها بکشيد. سايه هاي آبي هم اگر به ميزان کم زير چشم استفاه شود اينکار را به خوبي انجام ميدهد.........

براي براق تر کردن سفيده ي چشم، مي توانيد مداد چشم آبي کمرنگ زير چشم ها بکشيد. سايه هاي آبي هم اگر به ميزان کم زير چشم استفاه شود اينکار را به خوبي انجام ميدهد......
- کريسکو، کره ي مخصوص تردکننده ي شيريني، راز بزرگ زنان زيباست. از اين ماده مي توانيد براي پاک کردن آرايش و همچنين به عنوان مرطوب کننده استفاده کنيد. در بيمارستان ها هم از اين ماده براي درمان اگزما و پسوريازيس استفاده ميکنند.
- تکه هاي سيب زميني خام حاوي ميزان زيادي پتاسيم هستند و براي برطرف کردن گودي و سياهي زير چشم بسيار مناسب اند.
- براي روشن تر کردن لکه هاي سفيدي که با بالا رفتن سن بر روي پوست ايجاد ميشود و همچنين لکه هايي که بر اثر آفتاب ايجاد شده، مي توانيد آب يک عدد ليمو، يک عدد ليموترش، يک قاشق غذاخوري عسل، و 70 گرم ماست را با هم مخلوط کرده و به آرامي بر روي لکه ها ماساژ دهيد. اينکار را حداقل يکبار در هفته تکرار کنيد.
- بهترين حالت دهنده براي مو چيزي نيست جز نرم کننده ي لباس. البته اين مايع بسيار قوي است پس يادتان نرود که قبل از مصرف کمي آن را رقيق کنيد. توصيه ي من اين است که ½ فنجان از اين مايع را با يک فنجان آب مخلوط کنيد.
- جعفري سرشار از کلروفيل يا سبزينه است. اين ماده آنقدر خوشبو است که ماده ي اساسي در توليد اکثر خنک کننده هاي دهان مي باشد. پس پولتان را دور نريزيد، به جاي آن همين جعفري ها را به صورت خام استفاده کنيد.
- خودتان براق کننده ي لب بسازيد. فقط کافي است کمي از رژ لب هاي محبوبتان را با وازلين مخلوط کنيد.
- براي بزرگتر و برجسته تر جلوه دادن لب مي توانيد در ميان لب ها از رنگ هاي قرمز و نارنجي استفاده کنيد.
- براي براق تر کردن سفيده ي چشم، مي توانيد مداد چشم آبي کمرنگ زير چشم ها بکشيد. سايه هاي آبي هم اگر به ميزان کم زير چشم استفاه شود اينکار را به خوبي انجام ميدهد.
- هنگام رنگ کردن مو، دقت کنيد که موهايتان را براي حداقل يک روز نشسته باشيد. چربي طبيعي مو باعث مي شود رنگ مو بهتر درآيد. همچنين رنگ مو بر موهايي که کاملاً خشک نباشد هم بهتر اثر مي کند.
- براي برطرف کردن پف و ورم چشمها، يک بسته نخود فرنگي فريز شده زير چشم ها قرار دهيد.
- براي جلوگيري از چرب شدن مو مي توانيد در مواقعي که وقت شامپو کردن نداريد، از نارون کوهي بر ريشه ي موهايتان استفاده کنيد.
- براي از بين بردن شوره ي سر، 30 عدد آسپيرين ساده را در يک شيشه از شامپوي معمول خود حل کنيد. و به همان روش قبل بر روي موها استفاده کنيد.
- مانيکور—يک فنجان آب گرم را با آب نصف ليمو مخلوط کنيد. 5 دقيقه نوک ناخن ها را در آن نگاه داريد. بعد دست ها را شسته و خشک کنيد. پوست ليمو را به پشت و روي ناخن ها ماليده و بعد با يک پارچه ي نرم ناخن ها را مالش دهيد تا براق شوند.
- براق کننده ي ناخنتان را هميشه در يخچال نگهداري کنيد تا نرم تر و روانتر بماند. براق کننده اي که يخ زده باشد هيچوقت جدا نخواهد شد. اگر موقع مصرف احساس کرديد که سخت يا چسبنده شده مي توانيد آن را در يک ظرف آب جوش قرار دهيد و خواهيد ديد که مثل روز اولش مي شود.
- پوست هاي چرب بيشتر از پوست هاي خشک عطر را نگه مي دارند. از اينرو قبل از عطر زدن به خود يک لايه ي نازک وازلين يا ژل پتروليوم روي پوست خود بماليد و بعد عطر بزنيد.
- براي برطرف کردن قرمزي جوش ها، مي تواند يک قطره از قطره چشم روي هرکدام چکانيد.
- اگر نگران سلوليت هايتان هستيد، کمي گرده ي قهوه بر روي قسمت هاي مورد نظر بماليد. (کافئين يکي از مهمترين مواد تشکيل دهنده ي کرم هاي سلوليت است).
- براي بالا بردن ميزان PH شامپوي خود، به آن آسپيرين اضافه کنيد.
- به جاي سوهان ناخن مي توانيد از تکه اي کاغذ سمباده بر روي يک وسيله ي بلند و باريک هم استفاده کنيد.
- ماليدن داروهاي ضد اسيد (ترشي) معده بر روي پوست بسيار بهتر از ماسک هاي پيلينگ عمل ميکند.
آيا مي خواهيد شفافيــت پوستتان بيشتر شده و خوش
هـيکل تـر بـه نـظـر بـــياييد؟ تاجاييکه مي توانيد از کمر خم
شويد همانجا نگه داريد و تا 30 بشماريد!
- بــراي از بــين بردن سلوليت هاي پوستتان (چربيهاي زير
پـوست)، صـــورت را با لـــيف يا بروس هاي مخصوص خوب
بـــــماليد. دقت کنيد که حرکت دستتان بايد از بالا به پايين
باشد. براي اين منظور دستکشـهاي مخـصوص هم در بازار
موجود اسـت، اما با ليف هاي معمولي هم ميتوانيد اينکار
را بـخـوبي انجام دهيد. سعي کنيد هر روز حداقل 5 دقيقه
اينکار را تکرار کنيد.
- راهکار ديگر براي رفع سلوليت هاي پوستي: يک فنجان روغن ذرت را با ½ فنجان آب گريپ فروت و 2 قاشق چايخوري آويشن خشک مخلوط کنيد. اين ماده را بر روي ران ها و کفل ماليده و خوب ماساژ دهيد. با بانداژي پلاستکي آن را ببنديد تا از گرماي بدن جدا نشود. براي گرفتن نتيجه ي بيشتر مي توانيد از بالشتک هاي حرارتي استفاده کنيد و اين بالشتک را به مدت 5 دقيقه روي هرکدام از اين قسمت ها نگاه داريد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه