مسئولان کشور توجه خاصی به امور قشر زنان دارند. به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار ایرنا، فریبا رحمان پور عصر سه شنبه در نشست با جمعی از زنان شاغل، فعال و نخبه کهگیلویه و بویراحمد و مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی این استان افزود: بانوان ایرانی با پیروی از حضرت فاطمه زهرا (س) می توانند بلندترین قله های عزت و افتخار را در زمینه های مختلف فتح کنند. وی بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) نه تنها الگوی زنان بلکه بهترین اسوه و سرمشق برای جامعه بشری است. رحمان پور اظهار کرد: بانوان کشور در ...

مسئولان کشور توجه خاصی به امور قشر زنان دارند

 
 

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار ایرنا، فریبا رحمان پور عصر سه شنبه در نشست با جمعی از زنان شاغل، فعال و نخبه کهگیلویه و بویراحمد و مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی این استان افزود: بانوان ایرانی با پیروی از حضرت فاطمه زهرا (س) می توانند بلندترین قله های عزت و افتخار را در زمینه های مختلف فتح کنند.
وی بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) نه تنها الگوی زنان بلکه بهترین اسوه و سرمشق برای جامعه بشری است.
رحمان پور اظهار کرد: بانوان کشور در تمامی عرصه ها حضور فعال داشته و نقش آفرینی می کنند و از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نیز تا حد قابل ملاحظه ای به جایگاه واقعی خود رسیده اند.
وی عنوان کرد: زنان کهگیلویه و بویراحمد دارای توانمندی ها و ظرفیت های چشمگیری در ابعاد گوناگون هستند و باید بیش از پیش حمایت شوند.
رحمان پور ابراز داشت: سعی خواهد شد در سال جاری نشست های کارگروه امور بانوان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد با توجه به موضوع آن با حضور مشاور وزیر مربوطه در امور زنان تشکیل شود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: این اقدام به پیگیری بهتر امور و کاهش سریعتر مشکلات حوزه زنان و خانواده استان منجر می شود.
رحمان پور گفت: بانک اطلاعاتی تشکل های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد تا پایان فروردین ماه امسال در راستای استفاده ��هینه از ظرفیت بانوان استان تکمیل و راه اندازی خواهد شد.
وی بیان کرد: تیرماه سال جاری دوره آموزشی توانمندسازی کارکنان و مدیران زن کهگیلویه و بویراحمد و مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه های اجرایی این استان در یاسوج برگزار می شود.
رحمان پور اظهار کرد: نمایشگاه توانمندی ها و دست ساخته های زنان کهگیلویه و بویراحمد با هدف معرفی هر چه بیشتر این ظرفیت ها به مردم دیگر نقاط کشور اردیبهشت ماه امسال در یاسوج برپا خواهد شد.
وی عنوان کرد: اجرای موفق برنامه های حوزه زنان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد مستلزم همکاری همه جانبه مسئولان اجرایی و نهادهای دولتی این استان است.
رحمان پور با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، ابراز داشت: زنان کهگیلویه و بویراحمد نیز همچون بانوان دیگر نقاط کشور می توانند برای اجرا و تحقق هر چه مطلوبتر این شعار تاثیرگذار باشند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه