لزوم تقویت و آموزش مهارت های زندگی برای ارتقاء فرهنگ ایرانی اسلامی. به گزارش تبیان به نقل از ایرنا، طوبی کرمانی روز شنبه در همایش زن مسلمان؛ اعتدال، توسعه و تحکیم بنیان خانواده در بندرعباس مهمترین نقش در خانواده و جامعه اسلامی را از آن زنان عنوان کرد و ادامه داد: امروز خانواده اسلامی و اسلام به نشانه رفته اما یادمان نرود که بخشی از تقصیرات به دلیل کم کاری های خودمان می باشد، بنابراین لازم است حافظ آموزه های ایرانی- اسلامی خود را باشیم و ساده از کنار آن نگذریم. وی افزود: مادران نقش اساسی در ت ...

لزوم تقویت و آموزش مهارت های زندگی برای ارتقاء فرهنگ ایرانی اسلامی

 
title

به گزارش تبیان به نقل از ایرنا، طوبی کرمانی روز شنبه در همایش زن مسلمان؛ اعتدال، توسعه و تحکیم بنیان خانواده در بندرعباس مهمترین نقش در خانواده و جامعه اسلامی را از آن زنان عنوان کرد و ادامه داد: امروز خانواده اسلامی و اسلام به نشانه رفته اما یادمان نرود که بخشی از تقصیرات به دلیل کم کاری های خودمان می باشد، بنابراین لازم است حافظ آموزه های ایرانی- اسلامی خود را باشیم و ساده از کنار آن نگذریم.
وی افزود: مادران نقش اساسی در تربیت و پرورش نسلهای مومن، متعهد و متدین دارند و در طول تاریخ، علما و شخصیت های بزرگ اسلام در دامان مادران پاک پرورش یافته اند.
کرمانی اضافه کرد: دین مبین اسلام، دین برتر و کامل در دنیای امروز است و الگوهای نابی برای خانواده های مسلمان دارد که آنها را از الگوهای غربی بی نیاز می کند.
وی تاکید کرد: نباید همایش های علمی و دینی ما از وجود زنان فرهیخته خالی باشد چرا که در اسلام زنان جایگاه بالایی دارند و باید از دانش آنان بهترین بهره را برد.
دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان تصریح کرد:همکاری زنان مسلمان تشکل ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی موجب تقویت مجامع زنان در عرصه های بین الملل می شود.
در حاشیه این مراسم بیانیه معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهوری به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خوانده شد.
در قسمتی از این بیانیه آمده است: در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری مدبرانه رهبر معظم انقالب اسلامی و تدبیر رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده هسته ای و به برکت خونهای بناحق ریخته شده شهدای هسته ای روشن و همدل و همزبان با دولت خود را آماده شرایط پس از لغو تحریم های ظالمانه و ناعادلانه و اجرای برجام می کنیم.
زنان ایرانی همچون گذشته در سایه بهره مندی از ظرفیت و توانمندیهای خود و با مدیریتی جهادی در تحقق سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی گامهای اساسی بر می دارند و همزمان به ایفای نقشهای مادری و همسری در تمامی عرصه هایث اجتماعی ،سیاسی و فرهنگی جامعه نقش آفرین خواهند بود.ک/3
7198/ 6048


www.irna.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه