فروش کتاب، به نفع زنان بی سرپناه. بنیانگذار جمعیت طلوع بی نشان ها روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار کرد: کتابفروشی نشرِ ثالث روز پنجشنبه سیزدهم اسفند ماه میزبان 20 داستان نویس ایرانی خواهد بود که سود حاصل از فروش کتاب های خود را به موسسه غیر دولتی «جمعیت طلوع بی نشان ها» اهدا خواهند کرد. به گزراش تبیان به نقل از ایرنا اکبر رجبی افزود: ناشران این نویسندگان نیز در این حرکت حمایتی و در این جشن که فراخوان آن اعلام شده، شرکت می کنند. فرشته احمدی، پیمان اسماعیلی، منیرالدین بیروت ...

فروش کتاب، به نفع زنان بی سرپناه

 
www.irna.ir

بنیانگذار جمعیت طلوع بی نشان ها روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار کرد: کتابفروشی نشرِ ثالث روز پنجشنبه سیزدهم اسفند ماه میزبان 20 داستان نویس ایرانی خواهد بود که سود حاصل از فروش کتاب های خود را به موسسه غیر دولتی «جمعیت طلوع بی نشان ها» اهدا خواهند کرد.
به گزراش تبیان به نقل از ایرنا اکبر رجبی افزود: ناشران این نویسندگان نیز در این حرکت حمایتی و در این جشن که فراخوان آن اعلام شده، شرکت می کنند.
فرشته احمدی، پیمان اسماعیلی، منیرالدین بیروتی، محمد حسینی و مریم حسینیان از جمله این نویسندگان هستند.
به گفته وی، این افراد پنج شنبه این هفته از ساعت 14 تا20 در نشرِ ثالث، آثارِ خود را به فروش می رسانند و برای علاقه مندان امضا می کنند.
رجبی ادامه داد: این گروه با نام خیریه اسفندگان کتاب (خاک) اعلام کرده اند، در صورت توفیق در این فروش عام المنفعه، این حرکت را برای سال های بعد و در سطحی گسترده تر ادامه می دهند.
تا این لحظه فاطمه معتمد آریا، هنگامه قاضیانی، بزرگمهر حسین پور، اندیشه فولادوند، فریدون محرابی، سروش صحت، محمدرضا هدایتی، بهاره رهنما، علی ضیا و بسیاری از دیگر هنرمندان نیز از این خیریه حمایت کرده و در آن شرکت خواهند کرد.
نشرِ ثالث در خیابان کریم خان زند، بین ایرانشهر و ماهشر، پلاک 148 قرار دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه