دولت و ملت باید بستر مناسبی برای مشارکت زنان در روند توسعه کشور فراهم کنند. به گزارش تبیان به مقل از خبرنگار ایرنا، بهروز اکرمی در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان هرمزگان اظهار داشت: مشارکت زنان در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و سایر حوزه ها می تواند به توسعه کشور کمک شایانی داشته باشد که باید با برنامه ریزی و اولویت بندی مناسب زمینه این حضور محقق شود. وی با بیان اینکه بانوان می توانند یکی از ارکان مهم ایجاد تحول در کشور باشند، تصریح کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت جامعه را ...

دولت و ملت باید بستر مناسبی برای مشارکت زنان در روند توسعه کشور فراهم کنند

 
title

به گزارش تبیان به مقل از خبرنگار ایرنا، بهروز اکرمی در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان هرمزگان اظهار داشت: مشارکت زنان در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و سایر حوزه ها می تواند به توسعه ک��ور کمک شایانی داشته باشد که باید با برنامه ریزی و اولویت بندی مناسب زمینه این حضور محقق شود.
وی با بیان اینکه بانوان می توانند یکی از ارکان مهم ایجاد تحول در کشور باشند، تصریح کرد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند باید با نقش آفرینی های خود در عرصه های مختلف، تاثیرگذاری خود را در پویایی، نشاط و ایجاد تحول در جامعه داشته باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از تدوین و اجرای برنامه عملیاتی و اولویت بندی نیازهای حوزه زنان خبر داد و گفت: این برنامه می تواند چراغ راهی برای پیشبرد برنامه های حوزه زنان و خانواده در استان باشد.
اکرمی با اشاره به لزوم شناسایی و استفاده از ظرفیت بانوان در عرصه های مدیریتی استان هرمزگان، اظهار داشت: باید از ظرفیت های موجود دراستان استفاده شود و زنان هرمزگانی باید بیش از پیش در حوزه های مدیریتی حضور داشته باشند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه