حضور زنان در راهپیمایی 22 بهمن به پاس کرامت بخشی. لیلا سلاحورزی روز پنجشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن گفت: زنان در طول مبارزات انقلاب اسلامی همراه با مردان در تمام صحنه ها حضور داشتند و پس از انقلاب نیز این حضور، ارج نهاده شده است. به گزارش تبیان به نقل از ایرنا وی اظهار داشت: زنان با تربیت شیرمردان غیور و حمایت معنوی آنان برای مبارزه با استکبار و طاغوت از اصلی ترین ارکان پیروزی انقلای اسلامی بوده اند و در سال های پس از آن همواره مدافع رهبری و ولایت هستند. وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در این ...

حضور زنان در راهپیمایی 22 بهمن به پاس کرامت بخشی

 
 

لیلا سلاحورزی روز پنجشنبه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن گفت: زنان در طول مبارزات انقلاب اسلامی همراه با مردان در تمام صحنه ها حضور داشتند و پس از انقلاب نیز این حضور، ارج نهاده شده است.
به گزارش تبیان به نقل از ایرنا وی اظهار داشت: زنان با تربیت شیرمردان غیور و حمایت معنوی آنان برای مبارزه با استکبار و طاغوت از اصلی ترین ارکان پیروزی انقلای اسلامی بوده اند و در سال های پس از آن همواره مدافع رهبری و ولایت هستند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در این سال‎ها موجب دستیابی زنان ایران به جایگاه انسانی و ارزشی خود شده و زنان امروز با آزادی و حفظ کرامت خود در تمامی صحنه ها حضور دارند.
مدیرکل دفتر بانوان و امور خانواده استانداری لرستان گفت: بانوان با حضور در تمامی عرصه‎ها و شرکت در راهپیمایی‎ها علیه رژیم طاغوت نقش موثر و بسزایی را در پیروزی، تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی ایفا کردند.
سلاحورزی اظهار کرد: هم‎اکنون نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‎دهند که توسعه بدون توجه به توانمندی‎های این قشر در جامعه امکان‎پذیر نخواهد بود که این مهم به برکت انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه امروز زنان لرستان تبعیت از ولایت فقیه و پشتیبانی از نظام و انقلاب را بار دیگر ثابت کرده‎اند، تصریح کرد: زنان چه در پیروزی انقلاب و چه در خنثی‎سازی توطئه���های دشمنان، نقشی تعیین‎کننده دارند.
سلاحورزی اضافه کرد: بانوان کشورمان همواره با بصیرت و شناخت در میدان مقابله با استکبار حضور داشته اند و این بصیرت و شناخت را به فرزندان و خانواده خود منتقل و آگاهی بخشی لازم را به جامعه ارائه کرده اند.
راهپیمایی 22 بهمن که با حضور پرشور مردم در 11 شهرستان استان برگزار می شود، در شهر خرم آباد ساعت 9 آغاز شده و راهپیمایان با حرکت از میدان شهدا، به مسیر خود در مسیر خیابان امام(ره)، پل انقلاب، خیابان انقلاب ادامه داده و در نهایت در میدان 22 بهمن تجمع می کنند.
گفتنی است سخنران ویژه این مراسم در خرم آباد سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت کشور است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه