بدون مشارکت زنان تحقق سیاست های کلی نظام در جامعه محقق نمی شود. به گزارش تبیان به نقل از ایرنا شهیندخت مولاوردی روز پنجشنبه در نشست با بانوان فرهیخته و نخبه سیستان و بلوچستان در زاهدان اظهار داشت: نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند که بدون مشارکت آنان نمی توان به اهداف بلند دولت تدبیر و امید در تمامی ابعاد رسید. وی بیان کرد: زنان و جوانان بیشترین رای را به دولت یازدهم دادند که نیاز است توجه ویژه ای به این قشر جامعه شود. معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده افزود: دولت در برنامه توس ...

بدون مشارکت زنان تحقق سیاست های کلی نظام در جامعه محقق نمی شود

 
title

به گزارش تبیان به نقل از ایرنا شهیندخت مولاوردی روز پنجشنبه در نشست با بانوان فرهیخته و نخبه سیستان و بلوچستان در زاهدان اظهار داشت: نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند که بدون مشارکت آنان نمی توان به اهداف بلند دولت تدبیر و امید در تمامی ابعاد رسید.
وی بیان کرد: زنان و جوانان بیشترین رای را به دولت یازدهم دادند که نیاز است توجه ویژه ای به این قشر جامعه شود.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده افزود: دولت در برنامه توسعه ششم طرح های خوبی برای زنان در ابعاد مختلف دارد که نیاز است نمایندگانی انتخاب شوند تا به برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه بانوان بیشتر توجه کنند.
مولاوردی بیان کرد: دولت تدبیر و امید در شرایط بسیار بدی این دولت را تحویل گرفت بطوری که در مذاکرات هسته ای هیچ گونه پیشرفتی نبود و اقتصاد کشور نیز با مشکل رو به رو بود.
وی ادامه داد: با همت این دولت شرایط اقتصادی مهار و در گفتمان بین المللی در مذاکرات هسته ای نیز موفقیت حاصل شد.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: توسعه متوازن در کشور می تواند در رشد و توسعه جامعه اثرگذار باشد.
در سفر یک روزه معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده نخستین مرکز معاضدت قضایی سیستان و بلوچستان با همکاری کانون وکلای دادگستری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در فرهنگسرای انقلاب زاهدان گشایش یافت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه