بانوان نقش خطیری در مشارکت گسترده مردم در انتخابات دارند. به گزارش تبیان به نقل از ایرنا عبدالحکیم فیروزی عصر سه شنبه در همایشی که با حضور افزون بر 70 نفر از بانوان شاغل در ادارات، نهادها و ارگان های دولتی شهرستان برگزار شد، ضمن با اهمیت خواندن حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی و مدیریتی نقش آنها را در انتخابات پیش رو خطیر بیان کرد. وی همچنین تاکید کرد که با مهیا ساختن زمینه مناسب حضور بانوان در عرصه های مختلف گسترش یابد. فیروزی در ادامه با قدردانی از تلاش های مرجان نازقلچی فرماند ...

بانوان نقش خطیری در مشارکت گسترده مردم در انتخابات دارند

 
title

به گزارش تبیان به نقل از ایرنا عبدالحکیم فیروزی عصر سه شنبه در همایشی که با حضور افزون بر 70 نفر از بانوان شاغل در ادارات، نهادها و ارگان های دولتی شهرستان برگزار شد، ضمن با اهمیت خواندن حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی و مدیریتی نقش آنها را در انتخابات پیش رو خطیر بیان کرد.
وی همچنین تاکید کرد که با مهیا ساختن زمینه مناسب حضور بانوان در عرصه های مختلف گسترش یابد.
فیروزی در ادامه با قدردانی از تلاش های مرجان نازقلچی فرماندار فقید شهرستان و از جانباختگان فاجعه منا افزود که امور بانوان فرمانداری در برهه زمانی مدیریت آن مرحومه فعال و تاثیر گذار بود.
وی استمرار آن سیاست ها و راهبردها را از برنامه های مدیریتی خویش بیان کرد و گفت: زنان در ت��انمندسازی بخش های مختلف جامعه عهده دار نقش اساسی هستند و حمایت از این قشر تاثیر گذار ضروری است.
بندرترکمن در شمال غرب استان گلستان واقع است.
حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز هفتم اسفند سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه