امدادگر دفاع مقدس: دختری نازپرورده بودم که در کوره جنگ پخته شدم. 'بی بی زینت زنده باد'، امدادگر هشت سال دفاع مقدس، در حاشیه جشنواره 'مشهد فجرآفرین' اظهار کرد: با همسرم در همان ابتدای ازدواج شرط کرده بودم که هر موقع خواستم باید بتوانم به جبهه بروم. به گزارش تبیان به نقل از ایرنا وی افزود: با اجازه همسرم وارد جبهه شده و تا پایان جنگ نیز در جبهه حضور داشتم و این بهترین آزادی برای من بود که می توانستم با اجازه همسرم و برای دفاع از کشورم، در جبهه حضور داشته باشم. وی گفت: در نخستین شب حضورم در جبه ...

امدادگر دفاع مقدس: دختری نازپرورده بودم که در کوره جنگ پخته شدم

 
title

'بی بی زینت زنده باد'، امدادگر هشت سال دفاع مقدس، در حاشیه جشنواره 'مشهد فجرآفرین' اظهار کرد: با همسرم در همان ابتدای ازدواج شرط کرده بودم که هر موقع خواستم باید بتوانم به جبهه بروم.
به گزارش تبیان به نقل از ایرنا وی افزود: با اجازه همسرم وارد جبهه شده و تا پایان جنگ نیز در جبهه حضور داشتم و این بهترین آزادی برای من بود که می توانستم با اجازه همسرم و برای دفاع از کشورم، در جبهه حضور داشته باشم.
وی گفت: در نخستین شب حضورم در جبهه از شدت گرما و بوی بدی که در آن منطقه بود حالت خیلی بدی به من دست داد اما با وجود این شرایط بد، بازهم دوست داشتم در جبهه بمانم و به برادران و خواهرانم کمک کنم.
امدادگر هشت سال دفاع مقدس کمک به سربازان جبهه اسلام را یک افتخار برای خود دانست و ابراز کرد: هرچند یک دختر نازپرورده بودم اما در کوران جبهه سرد و گرم چشیده و در آن شرایط سخت پخته شدم.
'زنده باد' با اشاره به وساطت خود برای برقراری پیوند ازدواج میان جوانان بسیجی و دختران آشنای خود، گفت: این روند پس از جنگ نیز ادامه یافته و امروز نیز من به عنوان واسط ازدواج و تسهیل کننده اجرای این سنت حسنه اسلامی شناخته می شوم.
وی با تاکید بر اینکه ازدواج آسان می تواند مشکل بسیاری از جوانان را حل کند، ابراز کرد: علاوه بر آشنا کردن جوانان برای ازدواج، با توجه به آشنایانی که در صنوف مختلف دارم تلاش می کنم هزینه ازدواج آنان را به حداقل برسانم.
امدادگر هشت سال دفاع مقدس با اشاره ازدواج ساده خود، گفت: فرزندانم نیز مراسم مختصری برای ازدواج داشتند و البته که در این امور باید از اول از خود شروع کرد و سپس جوانان را به ازدواج آسان و قناعت سفارش کرد.
بی بی زینب زنده باد، گفت: ازدواج ساده و بی تکلف می تواند و استوار ساختن اساس زندگی بر پایه قناعت، می تواند جامعه را از اسراف و تجمل گرایی غربی نجات دهد.
علاقه مندان می توانند همه روزه تا 23بهمن از جشنواره مشهد فجرآفرین در نمایشگاه بین المللی مشهد بازدید کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه