بافت پیچ طنابی یک استایل کلاسیک است و بیشتر از چیزی که هست پیچیده به نظر می رسد. این مدل از دو قسمت مو که هر کدام در یک جهت پیچ داده شده و در جهت مخالف به روی هم قرار می گیرند درست می شود.

حدیث هفته/ امام على علیه السلام : امانتدارى روزى مى آورد و خیانت در امانت فقر.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز، بافت پیچ طنابی یک استایل کلاسیک است و بیشتر از چیزی که هست پیچیده به نظر می رسد. این مدل از دو قسمت مو که هر کدام در یک جهت پیچ داده شده و در جهت مخالف به روی هم قرار می گیرند درست می شود. تضاد جهات در این مدل یک بافت محکم را پدید می آورد که می توان هم به صورت دم اسبی و هم به صورت یک بافت جمع یا شینیون از آن استفاده کرد.

 

مرحله به مرحله

پیش از شروع کار موهای خود را شانه کنید تا هر گونه گره از آن باز شود. تمام موهای خود را به شکل دم اسبی در بالا جمع کنید. به گزارش پرشین وی این مدل را می توانید با دم اسبی کنار یا پایین سر نیز انجام دهید. دم اسبی را به دو بخش مساوی تقسیم کنید و هر دو بخش را به سمت چپ پیچ دهید. قسمت سمت چپ را بر روی قسمت سمت راست پیچ دهید تا به شکل پیچ طناب در آید. همچنان که پیچ را انجام می دهید دست خود را مدام با هم عوض کنید. پیچ دادن هر بخش را به سمت چپ و راست ادامه دهید تا به انتهای دم اسبی برسید. سپس انتهای کار را کش ببندید. شما می توانید به آرامی اطراف بافت را کمی بکشید تا پرپشت تر به نظر برسد.

 

مدل دیگری که با بافت پیچ طنابی می توان امتحان کرد:

شما به سادگی با پیچاندن بافت خود به شکل دم خرگوشی می توانید یک مدل موی جمع شیک درست کنید. به گزارش پرشین وی در حقیقت بافت این مدل، شکل پیچیده تری به مدل موی جمع شما می دهد و همچنین این مدل برای موهای بلند بسیار راحت است و به سادگی از بین نمی رود.

 

 

پرشین وی/ 2014

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه