گل ها رو طوری قرار بدهید که کمی اختلاف ارتفاع داشته باشند یعنی این که یکی از آنها کمی بالاتر و از آن یکی باشد یکی دیگر، کمی پایین تر قرار بگیرد تا حالت زیبا تری داشته باشید.

پیامبر اکرم - صلّی الله علیه و آله - فرمود: در حال ناشتا خرما بخورید، زیرا کرم و انگلهای (روده و معده) را می کشد.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز، در این آموزش میخوایم با آموزش ساخت یه لوستر زیبا و دیدنی با گل آشنا بشیم که میتونید از این لوستر طبیعی و یا مصنوعی برای تزیین اتاق و یا پذیرایی و یا هر جایی از دکوراسیون منزل از اون استفاده کنید و یا در جشن ها و شادی های خودتون ازش بهره ببرید.

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 1

 

وسایل مورد نیاز

14 شاخه گل
یک حلقه گلدوزی چوبی
15 تا 20متر روبان نازک نیم سانتی
توری برای دور حلقه چوبی
حلقه گرد ژلاستیکی و یا چوبی
قیچی
تفنگ چسبی

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 2

 

شاخه های گل رو میتونید به انتخاب خودتون از هر نوعگلی که دوست دارید انتخاب کنید ولی برای این نوع لوستر گل رز زیباتر و شکیل تر در میاد شما میتونید حتی از گل های مصنوعی هم استفاده کنید

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 3

 

روبان ها رو طوری از حلقه رد کنید که بتونید انتهای شاخه گل رو درون اون قرار بدین و گره بزنین به طوری که روبان اضافی هم براش بزارید برای اینکه بتونید اون رو به حلقه ای که بعدا آماده میکنید آویزون کنید.

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 4

 

دور تا دور حلقه رو علامت گذاری کنید تا فاصله هایبین گلها به اندازه هم باشه و منظم قرار بگیرد.

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 5

 

حالا انتهای همون روبان هایی  رو که گل ها رو به اون آویزون کردین رو با گرهی که مثل عکس زیر میبینید گره بزنید به صورتیکه گل شما رو به پایین و به صورت آویزون قرار بگیرد.

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 6

 

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 7

 

این کا رو به ترتیب توی مکانهای علامت گذاری شده دور تا دور لوتز و حلقه ادامه بدید تا همه گلها به صورت آویزون قرار بگیرند.

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 8

 

گل ها رو طوری قرار بدین که یه کم اختلاف ارتفاع داشته باشن یعنی این که یکی یه کم بالاتر و اون یکی یه کم پایین تر قرار بگیره تا حالت زیبا تری داشته باشن، و بعد از انجام این کار طورنواری رو دور تا دور حلقه چوبی بچسبونید تا روبانهای گره زده مخفی بشه و حالت زیبا تری داشته باشد.

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 9

 

لوستر شما آمادس و میتونید از 4 طرف اون رو با همون روبان گره بزنید تا بتونید اون ره به سقف آویزون کنید و از زیبایی های کار خودتون لذت ببزین ، و ما رو هم در بهتر کردن این آموزش ها با نظرات زیباتون کمک کنید

 

آموزش ساخت لوستر زیبا با گل (عکس) - تصویر 10

 

 

ایران مطلب / 2018

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه